Warsztaty dla młodzieży w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

poniedziałek, 20 listopad 2023

W ramach XVI edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (13 – 19 listopada 2023) Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy wspólnie z Inkubatorem Przedsiębiorczości zorganizowała warsztaty na temat “MYŚLEĆ KREATYWNIE”. Wzięli w nich udział uczniowie klasy VIIC ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Łapach. Zajęcia poprowadziła pani Magdalena Perkowska-Szymanowicz, dyrektor Inkubatora Przedsiębiorczości.

Kreatywność jest niezbędna w życiu każdego z nas, a błyskotliwe myślenie jest kluczem do zrealizowania celów i osiągnięcia sukcesu. Każdy jest kreatywny, ale nie każdy posiada wystarczającą wiedzę, by tę zdolność wykorzystać.

Spotkanie było dla uczestników ciekawym wyzwaniem i okazją do wykazania się pomysłowością oraz umiejętnością współpracy w grupie. Atmosfera zabawy sprzyjała nauce konstruktywnego myślenia oraz zdrowemu współzawodnictwu.

Młodzieży bardzo podobały się warsztaty, a klimat biblioteki zachęcał do twórczego myślenia. Uczniowie podczas warsztatów pokazali swoją pomysłowość i chętnie uczestniczyli w zaproponowanych zadaniach.