Ogłoszenia


Sprzedam skodę Fabię Ambition 1.0 Pakiet comfort + premium kamera cofania czujniki parkowania i inne. Oryginalne fabrycznie zamontowane LPG włoskiej firmy Landi Renzo . Auto jest na gwarancji. Badania techniczne oraz OC opłacone do sierpnia 2024 Przebieg 2640km zakupiona w lipcu 2021 garażowana od pierwszego dnia zakupu. Używana tylko na zakupy w sobotę do Biedronki. Samochód jest nowiutki jakby wczoraj wyjechał z salonu. Okazyjna cena 61500 do delikatnej negocjacji. Tel 698947100 Do obejrzenia Kolno Podlaskie

Dodano: 2023-09-25 | Zdjęć: 4 |
 telefon: 698947100 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Działka pod twój dom albo dobra lokata na przyszłość Do sprzedania nieruchomość o pow. 1157 m2 (48,5 x 27,5) z przeznaczeniem pod budowę. Położona w spokojnej dzielnicy między ulicami Długą a Żwirki i Wigury i w dobrym sąsiedztwie. Media w drodze, dojazd drogą utwardzoną. Cena 200 zł za 1 m2, do rozsądnej negocjacji. Więcej informacji pod nr tel. 604567601

Dodano: 2023-09-25 | Zdjęć: 1 |
 telefon: 604567601 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedam pianino marki Eisenberg, stan używany, bardzo dobry, obecnie nastrojone 2200 zl

Dodano: 2023-09-25 | Zdjęć: 1 |
 telefon: 514118861 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedam pianino marki Eisenberg, stan używany, bardzo dobry, obecnie nastrojone 2200 zl

Dodano: 2023-09-25 | Zdjęć: 1 |
 telefon: 514118861 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedam pianino marki Eisenberg, stan używany, bardzo dobry, obecnie nastrojone 2200 zl

Dodano: 2023-09-25 | Zdjęć: 1 |
 telefon: 514118861 | e-mail: knyzewski#gmail.com

Naprawa przedsionków do przyczep campingowych, Szyjemy oraz naprawiamy parasole piwne , pawilony oraz altanki ogrodowe na wzór starych. Szyjemy oraz naprawiamy pokrycia na łodzie zwykle plandeki oraz Cabrio Bimini. Wszywamy długie zamki do przedsionków kempingowych oraz namiotów. Wymieniamy płótno w leżaki, huśtawki, Siedziska. zniszczonych Naprawiamy Trampoliny. Wszywamy bardzo długie zamki do przedsionki camp namioty, trampoliny, plandeki, torby plecaki. Altany oraz parasole piwne szyjemy z mocnych wodoodpornych materiałów , nici również odporne na pleść oraz promienie UV Uszyte przez nasza firmę produkty posłużą na lata. Nasza Firma mieści się w Kolnie woj. Podlaskie. Naprawiamy również wysyłkowo. Kontakt tel 0698947100 e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. więcej na stronie http://www.szycie-namioty-tapicerka-parasole.pl

Dodano: 2023-09-24 | Zdjęć: 5 |
 telefon: 698947100 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczenie jest możliwe. Książka cieszy się dużym powodzeniem i ma charakter terapeutyczny. Autor na przykładzie autentycznych i bolesnych wydarzeń przestrzega wszystkich chętnych skosztowania narkotyków, że ten moment może stać się prostą drogą do piekła na ziemi. A w szczególności kieruje swój apel do młodzieży o rozwagę, kiedy staną przed możliwością wyboru, czy warto wejść w coś z czego może nie być już powrotu. WŁĄCZ SIĘ W WALKĘ Z NARKOMANIĄ ! Być może przeczytanie tej książki uratuje czyjeś życie. Choćby ku przestrodze, abyś Ty lub Twoje dziecko nie wpadło w nałóg i nie dało się usidlić przez widmo narkomani. Jest też wielkim hołdem dla Marka Kotańskiego, który zapoczątkował walkę o ludzi uzależnionych stworzył pierwsze ośrodki i całe życie poświęcił dla Monaru . Podziękowania również dla jego spadkobierców, którzy niestrudzenie kontynuują jego dzieło i prowadzą MONAR. Książka Monar Moje ocalenie to książka dla każdego, kto potrzebuje resetu, zatrzymania w życiu, aby zadać sobie pytanie co jest ważne. To książka, dla ludzi uzależnionych, jak ich rodzin, przyjaciół oraz wszystkich tych, którzy stracili nadzieję, że wyleczenie jest możliwe. Czasami trzeba upaść na dno, żeby było się od czego odbić aby potem podnieść się z pełnymi garściami. Utrata rodziny przyjaciół, powroty do ćpania i za więzienne kraty. Jednak autor nie stracił wiary. Na koniec zawrócenie ku światłu, w którym jest nadzieja, dom i spokojne zasypianie we własnym łóżku, zamiast na dworcowej ławce, czy klatce schodowej. Ku światłu, które gdzieś migocze w oddali i jest szansą na normalne życie miłość i spełnienie marzeń. Spotkanie Magdy w czasie ucieczki z domu, która w niego wierzy i leczenie w Monarze jest tym światełkiem, które motywuje autora do walki. Więcej o książce po wpisaniu do wyszukiwarki frazy Monar Moje Ocalenie lub na https://sztukater.pl/ksiazki/item/38369-monar-moje-ocalenie.html

Dodano: 2023-09-23 | Zdjęć: 1 |
 telefon: 698937028 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedam pianino marki Eisenberg, stan używany, bardzo dobry, obecnie nastrojone

Dodano: 2023-09-22 | Zdjęć: 1 |
 telefon: 514118891 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mezczyzna szuka pracy posiadam wieloletnie doświadczenie jako lakiernik prawo jazdy kat b 735549635

Dodano: 2023-09-21 | Zdjęć: 0 |
 telefon: 735549635 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nazywam się Darek. Mieszkam w Łapach. Udostępnię swoje ogrodzenie na banery wyborcze. Może się zmieścić 4 lub 5 banerów. Mile widziane partie : Platforma Obywatelska z koalicjantami, Nowa Lewica i Trzecia Droga Hołowni. Nie udostępniam dla PISu i Konfederacji. Rozniosę też ulotki. Kontakt telefoniczny w godzinach ( 8 - 20 ).

Dodano: 2023-09-20 | Zdjęć: 0 |
 telefon: +48669543515 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

******DOSKONAŁA OFERTA ****** Polecamy doskonale zlokalizowaną nieruchomość stanowiącą działkę budowlaną położoną niedaleko od Łap bo zaledwie kilka kilometrów, a dokładnie Łapy Dębowina przy głównej drodze asfaltowej w lokalizacji budujących się nowych domków jednorodzinnych, super miejsce dla rodzin ceniących sobie spokój, ciszę, naturę, tereny leśne oraz dobre sąsiedztwo. Powierzchnie łączna działki to dokładnie 1464 mkw o następujących wymiarach szerokość z przodu działki od ulicy to 22 m, zaś koniec 12 m oraz długość około 75 m. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług i rzemiosła o charakterze nieuciążliwym, w ramach których dopuszcza się przekształcenie istniejącej zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej w zabudowę bardziej intensywną szeregową lub bliźniaczą. Pozostała cześć działki około 10 metrów od końca działki przeznaczona jest pod tereny rolne. Do działki doprowadzony prąd oraz umiejscowiona skrzynka elektryczna na działce, dodatkowo wypuszczona na działkę kanalizacji od głównego kolektora sanitarnego. Woda biegnie w ulicy z możliwością przyłączenia do nowo wybudowanego budynku mieszkalnego Bardzo cicha i spokojna lokalizacja budujących się nowych domków rodzinnych, idealne miejsce na budowę pierwszego wymarzonego swojego domu jednorodzinnego. GORĄCO POLECAMY! CONTinental Nieruchomości Łapy, tel. 530 002 432.

Dodano: 2023-09-19 | Zdjęć: 2 |
 telefon: 530002432 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczenie jest możliwe. Książka cieszy się dużym powodzeniem i ma charakter terapeutyczny. Autor na przykładzie autentycznych i bolesnych wydarzeń przestrzega wszystkich chętnych skosztowania narkotyków, że ten moment może stać się prostą drogą do piekła na ziemi. A w szczególności kieruje swój apel do młodzieży o rozwagę, kiedy staną przed możliwością wyboru, czy warto wejść w coś z czego może nie być już powrotu. WŁĄCZ SIĘ W WALKĘ Z NARKOMANIĄ ! Być może przeczytanie tej książki uratuje czyjeś życie. Choćby ku przestrodze, abyś Ty lub Twoje dziecko nie wpadło w nałóg i nie dało się usidlić przez widmo narkomani. Jest też wielkim hołdem dla Marka Kotańskiego, który zapoczątkował walkę o ludzi uzależnionych stworzył pierwsze ośrodki i całe życie poświęcił dla Monaru . Podziękowania również dla jego spadkobierców, którzy niestrudzenie kontynuują jego dzieło i prowadzą MONAR. Książka Monar Moje ocalenie to książka dla każdego, kto potrzebuje resetu, zatrzymania w życiu, aby zadać sobie pytanie co jest ważne. To książka, dla ludzi uzależnionych, jak ich rodzin, przyjaciół oraz wszystkich tych, którzy stracili nadzieję, że wyleczenie jest możliwe. Czasami trzeba upaść na dno, żeby było się od czego odbić aby potem podnieść się z pełnymi garściami. Utrata rodziny przyjaciół, powroty do ćpania i za więzienne kraty. Jednak autor nie stracił wiary. Na koniec zawrócenie ku światłu, w którym jest nadzieja, dom i spokojne zasypianie we własnym łóżku, zamiast na dworcowej ławce, czy klatce schodowej. Ku światłu, które gdzieś migocze w oddali i jest szansą na normalne życie miłość i spełnienie marzeń. Spotkanie Magdy w czasie ucieczki z domu, która w niego wierzy i leczenie w Monarze jest tym światełkiem, które motywuje autora do walki. Więcej o książce po wpisaniu do wyszukiwarki frazy Monar Moje Ocalenie lub na https://sztukater.pl/ksiazki/item/38369-monar-moje-ocalenie.html

Dodano: 2023-09-18 | Zdjęć: 1 |
 telefon: 698937021 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedam lanosa z gazem przeglad wazny do 2o24 roku sprawny

Dodano: 2023-09-18 | Zdjęć: 2 |
 telefon: 513524036 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedam lanosa z gazem przeglad wazny do 2o24 roku sprawny

Dodano: 2023-09-18 | Zdjęć: 2 |
 telefon: 513524036 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedam skodę Fabię Ambition 1.0 Pakiet comfort + premium kamera cofania czujniki parkowania i inne. Oryginalne fabrycznie zamontowane LPG włoskiej firmy Landi Renzo . Auto jest na gwarancji. Badania techniczne oraz OC opłacone do sierpnia 2024 Przebieg 2640km zakupiona w lipcu 2021 garażowana od pierwszego dnia zakupu. Używana tylko na zakupy w sobotę do Biedronki. Samochód jest nowiutki jakby wczoraj wyjechał z salonu. Okazyjna cena 61500 do delikatnej negocjacji. Tel 698947100 Do obejrzenia Kolno Podlaskie

Dodano: 2023-09-17 | Zdjęć: 4 |
 telefon: 698947100 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Naprawa przedsionków do przyczep campingowych, Szyjemy oraz naprawiamy parasole piwne , pawilony oraz altanki ogrodowe na wzór starych. Szyjemy oraz naprawiamy pokrycia na łodzie zwykle plandeki oraz Cabrio Bimini. Wszywamy długie zamki do przedsionków kempingowych oraz namiotów. Wymieniamy płótno w leżaki, huśtawki, Siedziska. zniszczonych Naprawiamy Trampoliny. Wszywamy bardzo długie zamki do przedsionki camp namioty, trampoliny, plandeki, torby plecaki. Altany oraz parasole piwne szyjemy z mocnych wodoodpornych materiałów , nici również odporne na pleść oraz promienie UV Uszyte przez nasza firmę produkty posłużą na lata. Nasza Firma mieści się w Kolnie woj. Podlaskie. Naprawiamy również wysyłkowo. Kontakt tel 0698947100 e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. więcej na stronie http://www.szycie-namioty-tapicerka-parasole.pl

Dodano: 2023-09-17 | Zdjęć: 5 |
 telefon: 698947100 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Elewacyjnie.pl - ekspertów w dziedzinie projektowania elewacji. Nasze usługi są dostępne online na terenie całej Polski. Tworzymy wizualizacje elewacji bezpośrednio na podstawie przesłanych przez Państwa zdjęć lub jako wizualizacje 3D. Dzięki naszym wizualizacjom elewacji będziesz mógł zobaczyć, jak będzie prezentować się elewacja Twojego domu jeszcze przed rozpoczęciem prac. Jest to niezwykle praktyczne narzędzie, które pozwoli Ci mieć pewność co do ostatecznego wyglądu i estetyki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi projektami elewacji, które znajdziesz tutaj: https://elewacyjnie.pl/projekty-elewacji/ Pełny opis naszego procesu współpracy jest dostępny pod tym adresem: https://elewacyjnie.pl/proces/ Oferujemy również fotorealistyczne wizualizacje 3D. Serdecznie zapraszamy do kontaktu: adres e-mail: elewacyjnie(at)gmail.com Telefon 578 027 738 Odwiedź naszą stronę internetową elewacyjnie.pl i zamów projekt, aby cieszyć się piękną elewacją swojego domu.

Dodano: 2023-09-15 | Zdjęć: 1 |
 telefon: 578027738 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrum Łap- Wyjątkowo ekonomiczny dom po termomodernizacji. Dom wolnostojący, odremontowany w ostatnich latach. Działka o pow. 600m2. Dom o pow. ok. 200m2. 5 pokoi. Posiada fotowoltaikę, saunę, użytkowe poddasze i garaż. Dodatkowo: Piwnica: Garaż 20m2, kotłownia, pralnia, suszarnia, spiżarnia, sauna Taras i dach z blachodachówki z 2008 roku; okna – PCV po 2000 roku. Kuchnia wykonana przez stolarza w 2017 roku. Inteligentny system, na którym można sprawdzić między innymi zużycie gazu, aktualną temperaturę w pomieszczeniach i alarm. Na zewnątrz, wokół domu, automatycznie sterowane zraszacze trawy, miejsce na dwa auta, ogrodzenie stalowe, brama garażowa otwierana z pilota. Posesja ogrodzona. Na dachu zainstalowana fotowoltaika (18 paneli) o mocy ponad 5kW. CENA 690 tys zł / tel 508 355 986

Dodano: 2023-09-14 | Zdjęć: 2 |
 telefon: 508355986 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferuję Państwu lokal na imprezy okolicznościowe ( urodziny , imieniny , stypy , chrzciny , komunie , spotkania rodzinne i biznesowe ) ,,Cichy Zakątek " przy ul. Cmentarnej 46.

Dodano: 2023-09-14 | Zdjęć: 0 |
 telefon: 510209391

Szukam kierowcy C+E, pięciodniowe trasy krajowe i zagraniczne, firanka, firma w Zambrowie

Dodano: 2023-09-14 | Zdjęć: 0 |
 telefon: 666328277 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wynajmę ogrodzenie posesji na baner wyborczy

Dodano: 2023-09-13 | Zdjęć: 0 |
 telefon: 505674090,5064933599 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.