MKS Pogoń Łapy- Pomorzanka Sejny 4-1

poniedziałek, 06 listopad 2023

Ostatnia tegoroczna piłkarska niedziela w Łapach to pojedynek z Pomorzanką Sejny.

Goście w swoich szeregach posiadają zawodników którzy w przeszłości reprezentowali II ligowe Wigry Suwałki tymbardziej pojedynek zapowiadał się ciekawie.
Od początku meczu to dobra gra naszej drużyny. Przekładało się to na świetne akcje, z których Stypułkowski bombardował bramkarza gości. Na nasze nieszczęście piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki. Świetnej okazji nie wykorzystali Kul oraz Michalski. Jedyną okazję, jaką stworzyli sobie zawodnicy Pomorzanki w pierwszej połowie wykorzystał Bil i wydawało się, że na przerwę zejdziemy przegrywając. Nic z tych rzeczy. Rzut wolny kapitalnie egzekwował Stypułkowski, który wyrównał stan meczu.
Druga połowa to aż trzy ofensywne zmiany w naszym zespole. Bracia Kulwiccy ewidetnie rozruszali atak, a Piotrek Hryniuk, jak się okazało został bohaterem spotkania. W 84 minucie po faulu na Halickim pewnym egzekutorem został Hryniuk. Tuż po wznowieniu gry goście straciły piłkę, która trafiła pod nogi Wińskiego a ten świetnym uderzeniem z lewej nogi podwyższył prowadzenie. Wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie "Piro" po kapitalnej asyście od Stypułkowskiego.

MKS Pogoń Łapy- Pomorzanka Sejny 4:1 (1:1)
Bramki: Stypułkowski 45', Hryniuk 84', 90+2', Wiński 85'.

MKS Pogoń Łapy: Piotr Kobylarz – Łukasz Kul, Łukasz Płoński, Bartosz Topczewski (58' Paweł Halicki), Sebastian Roszkowski, Hubert Grabowski ( 87' Patryk Wasilewski), Kacper Wiński (87' Kamil Kropiewnicki), Łukasz Modzelewski (46' Jakub Kulwicki), Łukasz Michalski ( 46' Piotr Hryniuk,), Bartłomiej Rydzewski ( 46' Krzysztof Kulwicki), Patryk Stypułkowski.

Grają z nami:
Gmina Łapy
Agrosolar
Województwo Podlaskie
4sports
EVALL
JKM Elektro
Firma Mawi
Wielkie Łapy - Centrum Fitness
Granity Seven
Łupiński Dachy RK
EDMARK
Promotech
Bank Spółdzielczy w Łapach.
Biuro Rachunkowe Profit- Tomasz Kozicz
Piotr Siedlecki.

Widzów: 100