Zapraszamy do zgłaszania kandydatur do nagrody Burmistrza Łap „Kryształowa Podkowa – Wyróżnienie Roku”

piątek, 02 grudzień 2022

Burmistrz Łap Krzysztof Gołaszewski zaprasza do składania wniosków o przyznanie Nagrody „Kryształowa Podkowa – Wyróżnienie Roku”.

Ze względu na fakt, że zgodnie z Regulaminem termin składania wniosków o przyznanie Nagrody przypada w dzień wolny (niedziela)15 stycznia, czekamy na Państwa wnioski do poniedziałku 16 stycznia 2023 r.

„Kryształowa Podkowa – Wyróżnienie Roku” zostanie przyznana firmom, osobom i instytucjom, które poprzez swoje działania przyczyniają się do promocji i budowania pozytywnego wizerunku Gminy Łapy oraz w istotny sposób wspierają jej rozwój. Będzie przyznawana raz w roku w trzech kategoriach:

 1. FIRMA/INSTYTUCJA
 2. OSOBA
 3. ORGANIZATOR PRZEDSIĘWZIĘCIA/WYDARZENIA

Nagroda ma charakter honorowy. Nie jest nagrodą finansową. Laureat Nagrody każdej z trzech kategorii otrzyma statuetkę „Kryształowa Podkowa – Wyróżnienie Roku” wraz z okolicznościowym dyplomem.

Wnioski o przyznanie Nagrody

Wnioski o przyznanie Nagrody wraz z oświadczeniem kandydata wyrażającym zgodę na kandydowanie do Nagrody można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Łapach w zamkniętej kopercie opisanej „Kandydat do Nagrody Burmistrza Łap - Kryształowa Podkowa” od dnia 1 grudnia 2022 r. do dnia 16 stycznia 2023 r.:

 1. osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego w Łapach;
 2. za pośrednictwem poczty tradycyjnej (decyduje data wpływu);
 3. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wnioski o przyznanie Nagrody mogą składać:

 1. Gminne jednostki organizacyjne lub inne instytucje z terenu Gminy Łapy,
 2. Firmy działające na terenie Gminy Łapy,
 3. Organizacje z terenu Gminy Łapy,
 4. Pełnoletni mieszkańcy Gminy Łapy (grupa co najmniej 10 mieszkańców)
 5. Członkowie Kapituły Nagrody.

Wnioskodawca nie może być kandydatem do Nagrody.

Nagrodę będzie przyznawała kapituła Nagrody powołana przez Burmistrza Łap w składzie nieprzekraczającym 10 osób.

Ogłoszenie laureatów Nagrody oraz wręczenie Nagrody odbywać się będzie uroczyście w terminie i miejscu każdorazowo określonym i podanym do publicznej wiadomości na stronie internetowej: www.lapy.pl.

Szczegóły w Regulaminie: tutaj

Czytaj także: Laureaci Nagrody Burmistrza Łap „Kryształowa Podkowa – Wyróżnienie Roku” 2022