Wsparcie ośrodka wsparcia rodzin zastępczych

poniedziałek, 26 wrzesień 2022

Towarzystwo Psychoprofilaktyczne Oddział w Białymstoku prowadzi Ośrodek Wsparcia Rodzin Zastępczych, w którym oferowane są m.in. następujące BEZPŁATNE formy wsparcia:

  • konsultacje indywidualne z rodzinami zastępczymi i wspierającymi, dziećmi i młodzieżą (możliwość dojazdu do miejsca zamieszkania rodziny),
  • grupy wsparcia dla opiekunów zastępczych (organizowane w Białymstoku na ul. Magnoliowej 4, istnieje możliwość zapewnienie opieki dzieciom na czas trwania spotkania, najbliższe spotkanie 26.09.2022 o godzinie 16.30),
  • szkolenie - cykl warsztatów skierowanych do rodzin zastępczych (organizowane w Białymstoku na ul. Magnoliowej 4, istnieje możliwość zapewnienia opieki dzieciom na czas trwania warsztatów, pierwsze spotkanie 20-21.10.2022 w godzinach 16.00-20.00).

W projekcie mogą wziąć  udział rodziny z gmin: Białystok, Łapy, Choroszcz, Czarna Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Juchnowiec Kościelny, Supraśl, Turośń Kościelna, Wasilków i Zabłudów. Udział w projekcie jest dobrowolny i bezpłatny. 

Zainteresowani mogą kontaktować się telefonicznie: 514 017 658 lub poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Poniżej informator Ośrodka Wsparcia Rodzin Zastępczych oraz program szkolenia.