Dni Łap - 3 lipca

środa, 22 czerwiec 2022

Burmistrz Krzysztof Gołaszewski oraz Dyrektor Dom Kultury w Łapach - Wiktoria Wnorowska zapraszają na największą imprezę rozrywkową w Łapach, czyli DNI ŁAP.

Impreza odbędzie się na terenie stadionu miejskiego Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach przy ulicy Leśnikowskiej w Łapach o godzinie 16:00.

Będzie można podziwiać lokalnych artystów, grupy taneczne i muzyczne działające przy Domu Kultury w Łapach, skosztować lokalnych produktów, wziąć udział w konkurach i zobaczyć na żywo jeden z najpopularniejszych zespołów polskiej sceny muzycznej, Wilki.

Organizatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji. Dni Łap rozpoczną się występami wokalnymi i tanecznymi.

Na scenie pojawią się utalentowane dzieci z pracowni muzycznych i tanecznych z Domu Kultury w Łapach, odbędzie się pokaz rytmiki artystycznej, wystąpią MPower Cheers Łapy, Kolej na Łapianki -zespół folklorystyczny /Gmina Łapy/, a instruktorzy tańca przeprowadzą warsztaty tańca dla publiczności.

Wśród wielu atrakcji tego dnia nie zabraknie także wioski dziecięcej z dmuchańcami, animatorami kultury i strefą aktywności społecznej. Dzięki Centrum Aktywności Społecznej w Łapach Centrum Usług Społecznych w Łapach będzie można skosztować darmowej waty cukrowej, zapleść warkoczyki, pomalować twarz.  Również będzie możliwość udziału w grach XXL - łowienie kaczuszek, strzał z łuku oraz zagrać w grę JENGA. W ofercie Dni Łap nie zabraknie zjeżdżalni, basenu z kulami, placu zabaw.

Podczas festynu Dni Łap 2022 nie zabraknie również pokazu OSP ŁAPY oraz stoisk WCR Białystok , 18. Białostocki Pułk Rozpoznawczy i 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej, Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białymstoku oraz stoisk Departamentu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Kreatywni instruktorzy zaplanowali uczestnikom festynu - grę terenową oraz konkurs wiedzy o Łapach. Nie zabranie również loterii dla uczestników festynu Dni Łap. Głównymi nagrodami będą rower ufundowany przez firmę "Polisa Expert - Centrum Ubezpieczeń w Łapach" oraz hulajnoga elektryczna, której sponsorem jest Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział Białystok. Na uczestników festynu czekają również inne gry i zabawy z licznymi atrakcyjnymi nagrodami!

Podczas Dni Łap poznamy również laureatów Nagrody Burmistrza Łap „Kryształowa Podkowa – Wyróżnienie Roku” w 2022 r. w każdej z trzech kategorii: FIRMA/INSTYTUCJA, OSOBA, ORGANIZATOR PRZEDSIĘWZIĘCIA/WYDARZENIA. Nagroda jest przyznawana firmom, osobom i instytucjom, które poprzez swoje działania przyczyniają się do promocji i budowania pozytywnego wizerunku Gmina Łapy oraz w istotny sposób wspierają jej rozwój.

Na terenie stadionu pojawią się także wystawcy oferujący świeżo parzoną kawę, lody, miody z pasieki, rzemiosło ludowe oraz lokalne przysmaki przygotowane przez koła gospodyń wiejskich.

Można będzie smacznie zjeść i odpocząć pod parasolami w Bar Zaścianki.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Wilki, wybrany w głosowaniu przez mieszkańców Łap, który rozpocznie koncert o godzinie 20.30, a support wykona zespół MeGa Band z coverami najlepszych utworów światowej muzyki rozrywkowej.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.


Serdecznie dziękujemy sponsorom:

LOTTO. Radość wygrywania

Bank Spółdzielczy w Łapach

Pss Społem Łapy

Mlekovita

Sklep Mydełko Kasia Migotka

Arhelan

SKLEP NORIS ŁAPY

Polisa Expert - centrum ubezpieczeń w Łapach

Patronaty medialne:

Kurier Poranny - poranny.pl

Radio Jard

TVP3 Białystok

Polskie Radio Białystok

Dom Kultury w Łapach