Akcja "Jesteś w dobrych Łapach" w 2023 r. Zapraszamy rodziców nowo narodzonych dzieci

piątek, 28 styczeń 2022

W 2023 r. - podobnie jak w roku ubiegłym - wszystkich nowo narodzonych mieszkańców gminy Łapy chcielibyśmy obdarować drobnym upominkiem i powitać listem od Burmistrza Łap. Zapraszamy rodziców nowo narodzonych dzieci zameldowanych w Gminie Łapy do udziału w akcji "Jesteś w dobrych Łapach".

REGULAMIN AKCJI „Jesteś w dobrych Łapach”

 1. Organizatorem Akcji „Jesteś w dobrych Łapach”, zwanej dalej „Akcją” jest Gmina Łapy.
 2. Akcja jest prowadzona na terenie Gminy Łapy.
 3. Celem Akcji jest przekazanie rodzicom nowo narodzonego dziecka zameldowanego w Gminie Łapy pamiątkowego upominku w postaci kocyka i gratulacyjnego listu powitalnego od Burmistrza Łap
 4. Upominek będzie przysługiwał rodzicowi dziecka urodzonego w dniach od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2023 r., z zastrzeżeniem ust. 5.
 5. Udział w Akcji mogą wziąć rodzice nowo narodzonego dziecka, zameldowani na pobyt stały na terenie gminy Łapy, którzy dokonali w Urzędzie Stanu Cywilnego rejestracji zameldowania dziecka w Gminie Łapy.
 6. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 stycznia 2024 r.
 7. Zgłoszenia dokonuje się poprzez czytelne wypełnienie formularza Zgody na udział w akcji „Jesteś w dobrych Łapach”, stanowiącej załącznik do niniejszego regulaminu i dostarczenie do Urzędu Miejskiego na adres: ul. Sikorskiego 24, 18-100 Łapy:

w formie papierowej:

 • osobiście w godzinach: poniedziałek:  8.00 - 16.00, wtorek-piątek: 7.30 - 15.30;
 • za pośrednictwem poczty lub poczty kurierskiej;

w postaci elektronicznej:

 • za pomocą profilu zaufanego ePUAP
 • na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

poprzez przesłanie skanu lub innego odwzorowania cyfrowego (zdjęcia) załącznika tj. formularza Zgody.

 1. Odbiór upominku w postaci kocyka i gratulacyjnego listu powitalnego od Burmistrza Łap będzie możliwy po wcześniejszym umówieniu się.
 2. W celu umówienia terminu odbioru upominku z rodzicem skontaktuje się telefonicznie lub listownie urzędnik.
 3. Uczestnictwo w Akcji zobowiązuje do przestrzegania Regulaminu. Regulamin pozostaje do wglądu w siedzibie Organizatora Akcji oraz na stronie internetowej www.lapy.pl.
 4. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków Regulaminu w przypadku zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności mających wpływ na prawidłowość przebiegu Akcji.

 Czytaj także: "Jesteś w dobrych Łapach" - gmina rozdaje nowonarodzonym dzieciom kocyki