Zaproszenie do udziału w bezpłatnym szkoleniu na temat generowania idei biznesowych

środa, 25 listopad 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach „Generowanie idei biznesowych w obszarze sektora ICT”. Uczestnicy, dzięki spotkaniu z ekspertem, poznają dobre praktyki rozwijania przedsiębiorczości
w sektorze ICT. Dowiedzą się, jak wzmocnić kreatywność w poszukiwaniu pomysłu na biznes w branży ICT, jak szukać pomysłów i tworzyć firmę.

 

Uczestnikami szkolenia mogą być zarówno lokalni przedsiębiorcy, jak i  osoby zatrudnione, szukające nowych możliwości rozwoju, ludzie młodzi oraz doświadczeni przedsiębiorcy, którzy posiadają ideę biznesową i chcą ją rozwijać.

Szkolenia są bezpłatne, odbywać się będą online w grudniu tego roku.Są częścią  projektu ACCELERATION OF BUSINESS SUPPORT ECOSYSTEM, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Litwa-Polska 2014-2020.

Celem projektu ACCESS jest poprawa usług wspierania biznesu na Litwie (w Kownie i okręgu mariampolskim) oraz w Polsce (w regionie suwalskim i białostockim). Partnerzy projektu to ze strony polskiej: Politechnika Białostocka i Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego oraz Kaunas University of Technology z Kowna i Kaunas Chamber of Commerce Industry and Crafts na Litwie.

Czas trwania szkolenia: 8 h lekcyjnych (9:00-16:15). Proponowane terminy: 04.12.2020; 11.12.2020; 18.12.2020.

Szkolenie będzie przeprowadzone w formie zdalnej na platformie Zoom przez firmę Next Level z Wrocławia.

Uczestnicy otrzymają certyfikaty ukończenia szkolenia.

Link do elektronicznego formularza zgłoszeń:  https://access.webankieta.pl/

Link do projektu: https://wiz.pb.edu.pl/projekty/acceleration-of-business-support-ecosystem-access/

Osoby do kontaktu:

dr Marta Jarocka: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dr Joanna Szydło: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.